Kaip išsirinkti vaizdo registratorių?

Kaip išsirinkti vaizdo registratorių? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Filmavimo raiška

Tai pirmas faktorius į kurį dažniausiai pirkėjai atkreipia dėmesį. Teoriškai filmavimo raiška turėtų nusakyti vaizdo registratoriaus įrašo kokybę. Kuo didesnė raiška – tuo geriau. Populiariausios raiškos yra VGA, HD ir FullHD. Dažniausiai vartotojau susigund...

Kaip išsirinkti vaizdo registratorių? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Filmavimo raiška

Tai pirmas faktorius į kurį dažniausiai pirkėjai atkreipia dėmesį. Teoriškai filmavimo raiška turėtų nusakyti vaizdo registratoriaus įrašo kokybę. Kuo didesnė raiška – tuo geriau. Populiariausios raiškos yra VGA, HD ir FullHD. Dažniausiai vartotojau susigundo būtent FullHD raiškos registratoriai, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad šiais laikais rašoma raiška mažai kuo siejasi su realia vaizdo įrašo kokybe. Dažniausiai net ir patys pigiausi registratoriai puošiasi FullHD arba HD užrašais ir tą raišką teoriškai jie net gi turi, tačiau tokia raiška neretai būna programiškai „pritempta“ tiesiog padauginant taškų skaičių. Taškų būna daugiau – tačiau kokybė dėl to nei kiek nepagerėja.

Filmavimo kampas

Filmavimo kampas parodo, kaip plačiai gali filmuoti vaizdo registratorius. Dažniausiai filmavimo kampai būna 90, 110, 120, 140, 160 ir 170 laipsnių. Kuo kampas didesnis – tuo daugiau vaizdo registratorius apims ir nufilmuos. Žinoma video registratorius su mažesniu filmavimo kampu geriau filmuos vaizdą iš toli. Platus filmavimo kampas ypač aktualus sunkiojo transporto vairuotojams.

Naktinis matymas

Ne visi pirkėjai supranta kas yra naktinis matymas. Vaizdo registratorius gali turėti infraraudonųjų spindulių diodus, kuriais pasišvietęs, gali filmuoti vaizdą visiškoje tamsoje, tačiau toks filmavimo metodas veiksmingas tik keliems metrams į priekį. Norint išgauti gerą raišką filmuojant naktį reikėtų rinktis registratorių su geresniu sensoriumi, platesne diafragma ir skaidresniu lęšiu. Toks vaizdo registratorius naktį filmuos daug šviesiau negu registratorius su infraraudonųjų spindulių naktiniu matymu.

Ekranas

Vaizdo registratorius su ekranu bus funkcionalesnis, kadangi ekrane iš karto galėsite matyti ar registratorius tinkamai pakabintas ir ar filmuoja norimą plotą. Ekrane taip pat galėsite peržiūrėti vaizdo įrašus, nuotraukas bei patogiai keisti nustatymus. Registratoriai gaminami su ekranais nuo 1,5 colių iki net 7 colių dydžio. Video registratoriai su didesniais ekranais bus ne tokie kompaktiški, tačiau dideliame ekrane galėsite viską lengviau įžiūrėti.

Registratoriaus tvirtinimas

Vaizdo registratoriai gali būti tvirtinami keliais būdais:

Vakuuminiu laikikliu – toks laikiklis leis greitai pritvirtinti, nuimti ir pernešti registratorių, tačiau esant temperatūrų pokyčiui arba duobėtam keliui vakuuminis laikiklis gali atsiklijuoti.

Klijuojamu laikikliu – klijuojamas laikiklis yra daug tvirtesnis, stabilesnis ir patikimesnis, tačiau tokio laikiklio negalėsite pernešti į kitą automobilį. Norint registratorių naudoti keliuose automobiliuose reikėtų turėti kelis klijuojamus laikiklius.

Tvirtinami ant galinio vaizdo veidrodėlio – veidrodėlio formos registratorius tiesiog užmaunamas ant esančio galinio vaizdo veidrodėlio jį pakeisdamas. Tokie registratoriai daug mažiau krenta į akis ilgapirščiams, neužstoja vaizdo ir yra patogesni. Registratorių įjungus veidrodyje pasirodo ekranas.

G-sensorius

Tai jutiklis reaguojantis į staigų judesį. Patekus į eismo įvykį video registratorius su G-sensoriumi iškarto išsaugo vaizdo įrašą jį apsaugodamas nuo ištrynimo. Tokiu būdu apsaugomi svarbūs vaizdo įrašai.

Judesių jutiklis

Jis reaguoja į judesį, atsiradusį filmavimo lauke. Fiksuojant judesį vaizdo registratorius iškarto pradeda filmuoti.

GPS daviklis

Šis daviklis fiksuoja automobilio greitį ir maršrutą. Vaizdo įrašas bus susietas su koordinatėmis, todėl galėsite stebėti filmavimo maršrutą „Google“ žemėlapiuose.


Parkavimo režimas

Šiuo režimu registratorius gali budėti netgi būdamas išjungtas. Registratorius fiksuoja smūgį ir pradeda filmuoti. Ši funkcija gali padėti jeigu stovėjimo aikštelėje apgadinęs Jūsų automobilį pabėgs iš įvykio vietos.

Dviejų kamerų sistema

Tokia sistema leidžia vaizdą fiksuoti keliomis kryptimis. Populiarūs vaizdo registratoriai fiksuojantys vaizdą iš priekio ir iš galo arba iš priekio ir automobilio salone. Automobilio saloną filmuojantys registratoriai gali būti labai patogūs vairuotojams, kuriems tenka pervežti keleivius.

Apibendrinant – registratorių reikėtų rinktis pagal savo poreikius. Apsispręskite kurios papildomos funkcijos Jums bus reikalingos ir pagal jas atsirinkus registratorius beliks įvertinti vaizdo įrašo kokybę. Kadangi parametrai nurodomi ant registratoriaus pakuotės nebūtinai atspindės tiesą, pats realiausias būdas įvertinti jo filmavimo kokybė yra pažiūrėti tikrą filmavimo pavyzdį. Prašykite pardavėjo neredaguoto ir programiškai nepagrąžinto tikro vaizdo įrašo. Dažnai reklaminiai filmukai būna pagrąžinti ir neatspindi tikrosios filmavimo kokybės. Peržiūrėję tikrą vaizdo įrašą galėsite įvertinti kaip aiškiai matosi automobilių numeriai ir kitos detalės, kaip plačiai apimamas vaizdas ir kaip aiškiai matomas vaizdas filmuojant naktį. Tada galėsite įvertinti ar tokia vaizdo įrašo kokybė yra tai ko Jūs ieškote.

Kokybiškus vaizdo registratorius galite įsigyti www.VaizdoRegistratoriai.eu

Jeigu norite pasikonsultuoti dėl vaizdo registratorių skambinkite mums 85 233 5522.

Daugiau

Kaip išsirinkti vaizdo registratorių?  Šioje kategorijoje prekių nėra.