Vaizdo registratorius su dviem kamerom ir WiFi W70K

Vaizdo registratorius su Wifi funkcija ir papildoma galinio vaizdo kamera. Įrašą galite stebėti ir per Jūsų turimą mobilųjį telefoną. Kelionėje užfiksuotais gražiais epizodais/vaizdais iškarto galite pasidalinti su draugais.
USB ir AV-OUT TV  jungtys, g-sensorius, plataus matymo 270° (150° + 120°) kampo aukštos raiškos objektyvas, 3 colių LCD ekranas su sluoksnių objektyvu.

Smulkiau

99,99 €

-50,00 €

149,99 €

Apie prekę

Vaizdo registratorius W70K su Wifi ir galinio vaizdo kamera

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje
(kontaktai)


Vaizdo registratorius su Wifi funkcija ir papildoma galinio vaizdo kamera. Įrašą galite stebėti ir per Jūsų turimą mobilųjį telefoną. Kelionėje užfiksuotais gražiais epizodais/vaizdais iškarto galite pasidalinti su draugais.
USB ir AV-OUT TV jungtys, g-sensorius, plataus matymo 270° (150° + 120°) kampo aukštos raiškos objektyvas, 3 colių LCD ekranas su 6 sluoksnių objektyvu
.

Ypatybės:

6G lęšis - 6-ių specialiai apdirbtų stiklo sluoksnių technologija padeda išgauti ypatingai ryškų vaizdą.
Parking monitoring (parkavimo rėžimas) parkavimo apsauga, prietaisui esant išjungtam jis reaguos į įšorinį sukrėtimą ir automatiškai pradės filmuoti.
Wifi funkcija išmanųjį telefoną susiejus su vaizdo registratoriumi, galėsite stebėti vaizdo įrašą, jį peržiūrėti, dalintis užfiksuotomis akimirkomis su draugais.
Ypač platus matymo kampas270° (150° + 120°) laipsnių matymo kampas leidžia fiksuoti kas vyksta ne tik priekyje ar šonuose, bet ir gale.
3 colių didelis ekranas - aukštos raiškos ekranas, 12-os megapikselių kamera su 6G lęšiu.
Motion detection (judesio daviklis) - registratoriui esant budėjimo rėžimu jis automatiškai reaguos į jo matymo lauke atsiradusį judesį ir pradės vaizdo įrašą.
Gravity sensing (g-sensorius) - įvykus avarijai registratorius fiksuos smūgį ir automatiškai pradės filmuoti užrakindamas vaizdo įrašą taip apsaugodamas jį nuo ištrynimo.

Specifikacijos:

Matymo kampas: 270°! (150° + 120°)
Lęšis: 6G (6 sluoksnių)
Jungtys: AV-OUT, USB2.0, WIFI, Micro SD/TF
Rezoliucija: 1920x1080p Full HD, 1280x720 HD, VGA
Naktinis pašvietimas: 9 diodai
Nuotraukos dydis: 12MP
Ekranas: 3 colių
Judesio daviklis: Yra
Parkavimo rėžimas: Yra
Ciklinis įrašymas: Yra
G-sensorius: Yra
Wifi: Yra
 
Komplekte:

Vaizdo registratorius
USB krovimo laidas
Automobilinis įkroviklis
Galinio vaizdo kamera su ilgu laidu, tvirtinimo varžteliai
Automobilinis laikiklis
INSTRUKCIJA LIETUVIŲ KALBA!
 
 

Garantija 24 mėnesiai! 

Vaizdo registratorius W70K su Wifi ir galinio vaizdo kameraVaizdo registratorius W70K su Wifi ir galinio vaizdo kameraVaizdo registratorius W70K su Wifi ir galinio vaizdo kameraVaizdo registratorius W70K su Wifi ir galinio vaizdo kameraVaizdo registratorius W70K su Wifi ir galinio vaizdo kameraVaizdo registratorius W70K su Wifi ir galinio vaizdo kameraVaizdo registratorius W70K su Wifi ir galinio vaizdo kamera